Search
TL
EN

IOS Uygulamalar


Mobil uygulama geliştirme ve yayınlama

iOS uygulamaları ile iOS işletim sistemine tamamen uyumlu bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.  iOS mobil uygulama, kullanıcı dostu ve modern bir yapıda tasarlanır. Projenizin ihtiyacı olan tüm çözümlerini barındırır. iOS mobil uygulama ile 1 milyar üzerinde Apple kullanıcısına ulaşabilirsiniz.

Apple markette yer alan mobil uygulama, iPhone marka tüm akıllı telefon ve iPad modellerinde çalışabilir. Markanızın dijital görünürlüğünü üst seviyeye çıkaracak iOS uygulama, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanır.

iOS mobil uygulama tasarımı sonrasında, size raporlar sunulur. Taleplerinize yönelik tüm geliştirmeler yapıldıktan sonra, test ve son kontroller yapılır. Mobil uygulamanız, Apple markette yayına hazır olarak teslim edilir. iOS mobil uygulama ile Apple markalı cep telefonu ve tabletlerde hızlı performans sağlanır.

View as Grid List
Sort by
Display per page
Picture of IOS Smart WebView Application Development

IOS Smart WebView Application Development

Aripsas APP is a framework built on Java to easily develop advanced hybrid web view applications. A small build with features that work out of the box: Live GPS Location, Notifications with FCM, AdMob, Chrome Tabs, Camera Input Handling, File Upload/Download, Custom Rating System, Multiple UI and more.
₺4.500,00