Search
TL
EN

Andorid Uygulamalar


Mobil uygulama geliştirme ve yayınlama

Android uygulamaları ile birçok akıllı telefon ve tablet kullanıcısına erişilebilir.  Öncelikle projeden beklentileriniz dinlenir ve projenizin hedeflerine yönelik teknik ve stratejik planlama yapılır.

Planlama süresi sonrasında, modern yazılım teknolojileri kullanılarak taleplerinize uygun bir Android mobil uygulama tasarlanır. Test, iyileştirme ve son kontroller sonrasında Android uygulama, yayına hazır halde teslim edilir.

Android uygulamaları ile Google Play Store ve Huawei App Gallery üzerinden milyarlarca mobil kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Android mobil uygulamalar, markanızın ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır. Uygulama projeleri, Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanıcı deneyimi dikkate alınarak tasarlanır.

View as Grid List
Sort by
Display per page
Picture of Android Smart WebView Application Development

Android Smart WebView Application Development

Aripsas APP is a framework built on Java to easily develop advanced hybrid web view applications. A small build with features that work out of the box: Live GPS Location, Notifications with FCM, AdMob, Chrome Tabs, Camera Input Handling, File Upload/Download, Custom Rating System, Multiple UI and more.
₺2.500,00